sobota, 20 stycznia 2018 r.  Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
Wiadomości z tagiem Klub  RSS
Cezary Pazura znowu przeklina. Łódź może być z siebie dumna

Dodano: 06.01.2017 22:20 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Urząd miasta Łodzi ewidentnie nie boi się kontrowersji. Klip promujący miasto jest hitem sieci. Sami zobaczcie!

Tagi: Klub
Źródło: turystyka.wp.pl

6 Puchar Reksia w Bielsku-Białej i Białce Tatrzańskiej

Dodano: 05.01.2017 15:04 | 130 odsłon | 0 komentarzy

Tej zimy odbędzie się już szósta edycja słynnych zawodów narciarskich dla dzieci, organizowanych dorocznie przez Stowarzyszenie Klub Sportowy LIVE. Młodzi zawodnicy zmierzą się na trasie Dębowca w Bielsku-Białej, jak również na stoku Bania w Białce Tatrzańskiej. Z roku na rok Puchar Reksia zdobywa coraz szersze grono uczestników i kibiców, wprowadzając wiele atrakcji nie tylko dla dzieci.

Źródło: www.skionline.pl

Cała baza najwiekszych atrakcji turystycznych Małopolski jest już dostępna w jednym miejscu.

Dodano: 09.07.2016 13:30 | 63 odsłon | 0 komentarzy

Wspaniała wiadomość dla turystów - Klub Podróżników "Śródziemie" z Krakowa opracował bazę najwiekszych atrakcji turystycznych Małopolski. Objemuje ona zamki obronne, podziemia i skanseny wraz z podstawowymi informacjami przydatnymi dla podróżujących. Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. Małopolska Gościnna. Zamki i obiekty obronne w Małopolsce: https://klubpodroznikow.com/relacje/polska/2149-zamki-w-malopolsce Podziemia w Małopolsce dostępne turystycznie; https://klubpodroznikow.com/relacje/polska/2148-podziemia-w-malopolsce Skanseny

Źródło: magazynswiat.pl

Wakacje w Klubie Mila Kamień na Mazurach

Dodano: 13.06.2016 20:44 | 101 odsłon | 0 komentarzy


Dokąd na wakacje? To pytanie zadajemy sobie znów, jak co roku. Amatorów Mazur na pewno ucieszy informacja, że na Szlaku Wielkich Jezior pojawiło się nowe, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz pasjonatów sportów wodnych. Szukając przystani eco, domku z tak zwaną duszą i przestrzeni z możliwościami uprawiania różnych dyscyplin sportowych warto rozważyć propozycję, jaką jest Klub Mila Kamień.

Źródło: businesstraveller.pl

Wakacje w Klubie Mila Kamień na Mazurach

Dodano: 13.06.2016 8:55 | 61 odsłon | 0 komentarzy

Miłośników Mazur na pewno ucieszy informacja, że na Szlaku Wielkich Jezior pojawiło się nowe, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz pasjonatów sportów wodnych. Szukając przystani eco, domku z tak zwaną duszą i przestrzeni z możliwościami uprawiania różnych dyscyplin sportowych warto rozważyć propozycję, jaką jest Klub Mila Kamień. Domki [...]

Źródło: nawalizkach.com.pl

Rovinj o zachodzie słońca

Dodano: 23.05.2016 23:37 | 88 odsłon | 0 komentarzy

Barwne kamienice oblepiły wysoki, skalisty brzeg. Łodzie i kutry w portowej zatoce oraz kamienny kościół z górującą nad miastem dzwonnicą, dopełniają obrazu Rovinja. Materiał z cyklu „Europa na weekend”, przygotowanego przy wsparciu Mondial Assistance przez Klub Leniwca w ramach projektu medialno-promocyjnego dla Mercedes-Benz Polska.

Tagi: Europe, Best, Klub
Źródło: magazynswiat.pl

Echa zabrzańskiej sławy

Dodano: 18.05.2016 3:00 | 138 odsłon | 0 komentarzy

Górnik spadł z ekstraklasy, co jeszcze kilka lat temu wydawało się niemożliwe. Klub był synonimem sukcesu, mówiło się o nim przy okazji zwycięstw i Barbórki. Kiedy Polska stała węglem, to śląskie kluby rządziły w lidze.

Tagi: Kiedy, Klub, Polska
Źródło: www.rp.pl

PSL domaga się dokumentów z audytu

Dodano: 12.05.2016 9:47 | 72 odsłon | 0 komentarzy

Klub PSL zwróci się do szefowej KPRM Beaty Kempy o udostępnienie w trybie pilnym dokumentów, na podstawie których został opracowany tzw. audyt z 8 lat rządów koalicji PO-PSL - poinformował w czwartek Piotr Zgorzelski (PSL). Jeśli PSL ich nie dostanie, zwróci się do sądu - dodał.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 Swiat podróży - agroturystykabeskidy.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone